Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Wybierz język strony

Facebook

Znajdź nas na Facebooku

NEWSLETTER

NEWSLETTER:

Wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży spożywczej i kosmetycznej a także związanymi z produkcją opakowań.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Klaster Chemiczny, Fundacja UNIMOS, AgroBioCluster oraz Mazowiecki Park Naukowo-Technologiczny

zapraszają na międzynarodowa wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży spożywczej i kosmetycznej a także związanymi z produkcją opakowań.

Jest pierwszym z cyklu spotkań , które mają na celu stworzenie Międzysektorowej i Międzyklastrowej Grupy Opakowaniowej i jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W czasie imprezy możliwa będzie konsultacja z expertami Centrum Inwestora i Exportera a także z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Niewątpliwym bonusem będzie prezentacja projektu realizowanego w ramach Horyzont 2020 /INNOSUP/ , który realizuje Politechnika Łódzka. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z finansowania rozwiązań i badań w szybkiej ścieżce – w ramach projektu Politechniki.

Warsztaty, które odbędą się w drugiej części imprezy, będą moderowane przez ekspertów polskich z udziałem zagranicznych – bez wątpienia jest to unikatowa możliwość zderzenia swoich problemów ze specjalistami tej klasy.

Wydarzenie odbędzie się 17 października br. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 w Warszawie.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kalina.niemirowska@pppt.pl do dnia 14 października br.

  • -

II FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU – ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

II FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU – ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Już 23-24 października br. liderzy rozwoju i inwestycji będą rozmawiać w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa na temat inteligentnego i zrównoważonego rozwoju kraju w obrębie krajowych i regionalnych inteligentnych specjalizacji.
 

II Forum Inteligentnego Rozwoju (irforum.pl) to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenie składa się z kilkunastu konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne i żywnościowe gwarantem inteligentnego rozwoju”.

Cenieni eksperci debatować będą o problemach wyzwaniach i perspektywach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego.

Celem II Forum Inteligentnego Rozwoju jest wypracowanie wspólnych wniosków, platformy współpracy i synergii między trzema gałęziami, na których opiera się polska innowacyjna gospodarka.

Prosimy o zarezerwowanie terminu!
Termin: 23-24 października 2017 r.

Miejsce: Jasionka k. Rzeszowa, G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

Rejestracja na wydarzenie otwarta pod tym linkiem: http://irforum.pl/rejestracja/

Udział w wydarzeniu nie wiąże się z kosztami.

  • -
  • -

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw posiada status instytucji otoczenia biznesu od października 2016 r. przyznany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

W ramach akredytacji Fundacja świadczy prorozwojowe usługi doradcze o specjalistycznym charakterze dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw dostosowane do przedstawianych potrzeb i w ramach poosiadanych zasobów.

Więcej informacji o systemie akredytacji mazowieckich instytucji otoczenia biznesu na stronie:

https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/instytucje-otoczenia-biznesu/akredytacja-iob-2.html

 

WSPÓŁPRACA

Poprzedni
Następny