Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Wybierz język strony

Facebook

Znajdź nas na Facebooku

NEWSLETTER

NEWSLETTER:

Aktualności

XVI Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

II dzień „Stać się Pracodawcą Jutra”

15 września 2016 r.,
Stadion Narodowy, Warszawa

Zapraszamy Państwa do udziału w XVI Forum Edukacyjnym Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Forum odbędzie się w dniach 14 – 15 września 2016 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Podobnie jak w ubiegłych latach II dzień Forum MSP (15 września) w całości poświęcony zostanie tematyce kapitału ludzkiego.

Myślą przewodnią II dnia Forum jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie: Jak stać się Pracodawcą Jutra? II dzień Forum rozpoczną trzy rozgrzewające warsztaty. Forum rozpoczną  dwie debaty. Podczas pierwszej debaty, wspólnie z  przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju rozmawiać będziemy o tym, jakich kompetencji potrzebuje polska gospodarka? Druga debata odbędzie się z udziałem prezesów firm. Wspólnie dyskutować będziemy o trudnościach i niepowodzeniach, które przełożyły się na budowanie przewag ich firm. Kolejna odsłonę Forum MSP stanowić będą cztery równoległe ścieżki tematyczne (Kompetencje dla gospodarki, Europejskie inspiracje, Pracodawca Jutra, Rozwiązania, które zmieniają firmę).

W tym roku do poprowadzenia wystąpień zaproszeni zostali m. in. przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz eksperci z Europy m.in. Mirjami Sipponen-Damonte  z International Association of Facilitators oraz Soren Boutrup z Danish Business Autority.

Dodatkowo dla przedstawicieli działów HR przygotowane zostały dwa specjalistyczne warsztaty: „Budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez tworzenie międzykulturowego miejsca pracy” oraz „Jak rozpoznać i w pełni wykorzystać potencjał pracowników dzięki stylom myślenia?”

Grupę docelową XVI Forum Edukacyjnego dla MSP stanowią przedsiębiorcy, pracownicy MSP ze szczególnym ukierunkowaniem na właścicieli i kadrę zarządzającą, eksperci zajmujący się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawiciele firm szkoleniowych, dostawcy rozwiązań i narzędzi, dziennikarze, organizacje otoczenia biznesu związane z tematyką HRM.

Łącznie podczas II dnia XVI Forum Edukacyjnego odbędzie się ponad 20 wystąpień podczas, których ponad 40 Prelegentów – praktyków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi dzieliło się będzie z Państwem swoimi doświadczeniami oraz wiedzą.

Mając na uwadze fakt ograniczonej ilości miejsc zachęcamy Państwa do rejestracji już dziś. Udział w Forum jest bezpłatny.

Szczegółowy program II dnia Forum: „Stać się pracodawcą jutra” znajdą Państwo na stronie: Program II dzień

Zarejestruj się klikając na link: Rejestracja

« wstecz

WSPÓŁPRACA

Poprzedni
Następny